O nas

O Nas

Genua Meble

Genua Meble to wyspecjalizowany salon meblowy działający w Krakowie od ponad 19 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej oraz chęć rozwoju naszej pasji, jaką jest meblarstwo, znalazło uznanie pośród wielkiej rzeszy zadowolonych Klientów, z którymi od lat spotykamy się na co dzień w naszych salonach.

Od wielu lat uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach meblowych w kraju i za granicą, abyśmy mogli inspirować naszych Klientów nowymi kolekcjami mebli, aktualnymi trendami w branży wnętrzarskiej oraz modą meblową.

Największą satysfakcję sprawiają nam powracający po latach zadowoleni Klienci, którzy urządzają naszymi meblami kolejne swoje mieszkania, domy i apartamenty, doceniając tym samym nasze zaangażowanie, profesjonalizm i pasję z jaką staramy się pracować.

Nasz salon mieści się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli wypoczynkowych wykonanych ze skóry naturalnej, wysokiej jakości tkanin oraz w tkaninach łatwo czyszczących, które cieszą się u naszych Klientów wielkim zainteresowaniem.

Posiadamy również dużą ofertę mebli do pokoju, jadalni i sypialni wykonanych z drewna oraz fornirowanych, wiodących producentów polskich i zagranicznych.

W bogatej ofercie naszych salonów można odnaleźć piękne i niezwykłe meble dla wymagającego konesera o wyszukanym guście , jak również wygodne i praktyczne rozwiązania niezbędne do funkcjonalnego urządzenia niewielkiego mieszkania, apartamentu i  domu.

Posiadamy duże ekspozycje kolekcji mebli producentów takich, jak:

 Natuzzi Editions, Olta, Rom, Alf Italia, Alf DaFre, Burhens, Comezo, Matkowski, Mebin, Paged Meble.

W naszej ofercie nie zabraknie również dodatków w postaci lamp znanych producentów: Azzardo, Orlicki Design, Lucide oraz bogatej oferty kolekcji dywanów Home Decor firmy Fargotex. Dla zdrowego i spokojnego snu naszym Klientom polecamy materace renomowanej firmy Hilding.

Do zobaczenia
w naszych salonach
Zespół Genua Meble